Upozornění

Zakupte originální Air Aroma produkty.

Naše společnost byla založena v roce 1999, jsme původními tvůrci a výrobci všech originálních Air Aroma výrobků - Aromax, Aroscent, Ecoscent, Aroslim, Arodrie, Arologic, Arobalance i široké škály nabízených fragrancí.

Air Aroma zařízení i fragrance jsou produkty bezprostředně nejvyšší kvality; splňují veškeré mezinárodní standardy International Fragrance Association a předpisy bezpečnosti a kvality. Všechny naše výrobky a technologie jsou patentované. Na trhu se však již objevili výrobky padělané a vydávající se za originály Air Aroma. V případě pochybností nás proto neváhejte kontaktovat, v souvislosti se zjištěním původu zboží a jeho kvality.

Nenechte se oklamat

Existují falešní zástupci Air Aroma, kteří se snaží klamat spotřebitele a své zboží vydávají za originální produkty Air Aroma. V případě nesrovnalostí a pochyb tak neopomínejte ověřovat smluvní a distribuční práva takovýchto prodejců. Všichni oficiální distributoři jsou rovněž uvedeni na našich oficiálních internetových stránkách v sekci Zástupci. Pokud nejsou uvedeni na seznamu distributorů, nejsou oficiálními zástupci společnosti Air Aroma.

Pozor na falešné distributory Air Aroma, kteřá využívají:

  • jméno Air Aroma, logo a značku
  • Falešné vizitky či jiné kontaktní dokumenty Air Aroma
  • Falešné citace Air Aroma

Černá listina (společnosti, kterým je lepší se vyhnout)

Následující společnosti nejsou autorizovanými distributory produktů Air Aroma.
Air Aroma Scenting Pte Ltdwww.aromascenting.com
At Aroma Co. Ltd. - @aroma Co. Ltd.www.at-aroma.com

Schválený seznam

Seznam oficiálních distributorů můžete zhlédnout a zkontrolovat v sekci Zástupci ; vyhledáním Vašeho potenciálního či stálého distributora v zemi či regionu (http://www.air-aroma.com/lokace).

Rizika

Používání neoriginálních vůní a produktů může vést k:

  • Zrušení záruky a poškození vašeho vonného zařízení
  • Užití nebezpečných a neregulovaných fragrancí, škodlivých pro Vaše zákazníky i zaměstnance, potenciálně i udržitelnost a pověst Vaší společnosti
  • Snížení kvality a síly vůně
  • Vyšší spotřebě vůně, tedy i vyšším nákladům na provonění prostor
  • Užití nebezpečných instalací.

Přijetí opatření

Air Aroma bere opravdu vážně bezpečnost svých zákazníků a klientů. Naše organizace se snaží maximálně všechny spotřebitele i samotnou značku ochránit. Naší zásadou je prozkoumat všechny informace a podněty, které dostaneme o padělaných produktech a nepovolené distribuci. V případě potřeby jsme připraveni podniknout základní právní kroky a opatření proti všem iniciátorům a realizátorům takovýchto nelegálních aktivit. Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv informací týkající se nelegálního zastupování a prodeje značky Air Aroma prostřednictvím naší kontaktní stránky.

Otázky?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.