Kvalitní vůně

Kvalitní fragrance

Užíváním těch nejkvalitnějších vůní z celého světa zajišťuje Air Aroma konzistentní a atraktivní aroma.

Esenciální oleje jsou vyráběny ze 100% čistých éterických olejů, bez ředění a dalších přísad. Všechny jsou vyráběny pouze v souladu s nejpřísnějšími normami IFRA (International Fragrance Association).

Více o řadě vůní Air Aroma

International Fragrance Association

Technologie

Rovnoměrné provonění

Air Aroma využívá tzv. flat - line technologie, tedy rovnoměrného rozšíření vůně. Technologie tak zaručuje stálou hladinu fragrance, bez ohledu na hladinu náplně.

Air Aroma

Konkurence

 • Den 1
 • Den 7
 • Den 14
 • Den 21
 • Den 28
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 100%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 76%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 57%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 48%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurence - 36%
100%
75%
50%
25%

Patentovaná technologie

Díky patentované technologii "cold - air" je vůně stále stejně kvalitní, jak na začátku celého procesu provonění prostor, tak na jeho samotném konci.

Na rozdíl od metod vypařování, technologie cold - air zajišťuje zachování přirozených vlastností aroma olejů, aniž by byla ohrožena integrita či kvalita aromatu.

Více o Air Aroma difuzérech

Odbornost

V první řadě zkušenost

Air Aroma se může pochlubit bezkonkurenční zkušeností a znalostmi. Je největším dodavatelem vonných zařízení a v této oblasti má i vedoucí postavení na trhu.

Od našeho týmu konstruktérů a designerů přes dodavatele až k zákazníkům, kteří vyžadují dokonalost, jsme neúprosní v našem úsilí o prvotřídní kvalitu, styl a inovace v každém aspektu našeho podnikání.

Globální síť

Naše globální sít je bezkonkurenční

Prostřednictvím pěti hlavních sídel (Austrálie, Japonsko, Nizozemí, USA a Hong Kong) podporujeme místní distributory Air Aroma ve více než 80 zemích. Můžete si tak být jisti, že Vám poskytneme maximální podporu, služby a servis.

Více o Air Aroma pobočkách

 • Místní pobočky
 • Distributoři
Kde na světě je Air Aroma?