Maloobchod

Typ

Objem

Láhev

Láhev

Arobalance v kombinaci s Aromax poskytne klidnou a pohodlnou atmosféru doma i v kanceláři. Stačí přidat několik kapek Arobalance do skleněného nebulizátoru a pak už jen vychutnávat uklidňující vůni. Pro maximální efekt opakujte každý den. Arobalance pro Aromax je dodáván v 13ml balení.

Dostupný v:
  • 13ml (0.44 fl. oz) (Brzy v prodeji)
Sprej

Sprej

Arobalance spreje jsou dodávány v praktickém 2,5 ml balení či ve větším 50 ml balení, s výdrží asi jednoho měsíce.

Malý 2,5 ml sprej je praktický do každé kabelky, ideální do letadla i na krátké výlety. Sprej aplikujte na polštář či ložní prádlo před spaním, je to pohodlný a diskrétní způsob jak zažít kvalitní spánek jak doma, tak na cestách.

Dostupný v:
  • 2.5ml (0.08 fl. oz)
  • 50ml (1.7 fl. oz)

Komerční užití

Typ

Objem

Láhev

Láhev

Arobalance lze použít i v kombinaci s profesionálními provoňovacími zařízeními Air Aroma, jako Aroslim, Aroscent či Ecoscent.

Arobalance je zde k dispozici v 250 ml, 450 ml nebo 2000 ml balení. Je vhodné pro všechny oblasti, kde hrozí stres a úzkost, jako třeba zubní ordinace či čekárny u lékaře. Arobalance zde vytvoří klidné prostředí a sníží běžné účinky stresu a úzkosti na návštěvníky.

Arobalance voní jako čertstvě posekaná tráva a další zelené listy, což se projevuje jako účinné v oblastech jako je retailové bankovnictví, nebo tam, kde mohou mít negativní dopad na zákazníka dlouhé fronty. Příjemná vůně Arobalance ho naopak naladí pozitivně a zbaví ho úzkosti.

Dostupný v:
  • 250ml (8.5 fl. oz)
  • 450ml (15.2 fl. oz)
  • 2l (68 fl. oz)