Přehled

Co je No Smoke Steriwater?

No Smoke Steriwater je vědecky prokázaný antibakteriální, antivirový a zápachy eliminující produkt. Účinně odstraní cigaretový kouř a zápach, což je nejen výhodou pro lidské zdraví, ale rovněž i Vaši okolní atmosféru, která bude čistá a svěží. Užijte si prostředí bez kouře s No Smoke Steriwater.

No Smoke. SteriwaterNo smoke. Steriwater.

Vyrobeno v Japonsku

No Smoke Steriwater je 100% původní japonský produkt vyvinutý vysoce ceněným mezinárodním týmem lékařů a profesorů z předních technologických univerzit v Japonsku.

Vědecky prokázáno

Vědecké testy prokázaly, že formule Steriwater dokáže zničit mnoho chemických látek, jež jsou hlavními složkami tabákového kouře. No Bacteria Steriwater byla intenzivně testována nezávislými laboratořemi, jež prokázaly, že opravdu dokáže odstranit nekonečnou řadu pachů včetně zápachů různých jídel a potravin či pachů tělesných.

100% bezpečné

Steriwater je vědecky testovaný produkt prokázaný jako absolutně nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny. Vědecké výzkumy zahrnovaly velké množství testů, jako například test orální toxicity nebo kožní senzitivity, výsledky neprokázaly žádné podráždění očí ani kůže. Zkušební zprávy jsou k dispozici všem na vyžádání. Steriwater eliminuje tabákový kouř, přitom 100% bezpečně.

No Smoke. Steriwater

Proč zrovna Steriwater?

Odstranění kouře

No Smoke Steriwater je vědecky prokázaný výrobek profesionální úrovně, který dokáže eliminovat cigaretový kouř a zápach. Cigaretový kouř se pro mnohé může stát velmi nepříjemnou záležitostí, obsahuje v sobě velké množství chemických a nebezpečných látek, jako různé toxické plyny či dehet, jež jdou ze vzduchu jen těžko odstranit. Na trhu pak existuje celá řada produktů, které se s nimi snaží bojovat, mnohdy však marně, nejsou dost silné a intenzivní a zápach nedokážou odstranit úplně. No Bacteria Steriwater dokáže nejen to, ale navíc i neutralizuje vzduch.

Eliminace zápachu

Formule Steriwater eliminuje nepříjemné pachy. Odstraní například zápach potravin, tělesné pachy, tabákový kouř nebo jakýkoliv jiný nepříjemný zápach. Pro dosažení nejlepšího výsledku je vhodné ji použít společně s Air Aroma difuzními zařízeními, jako jsou například Aroscent, Aroslim či Ecoscent. Pro domácí a cestovní použití je ale dostupná i v pohodlných a praktických sprejích. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše Air Aroma distributory. Společně dokážete odstranit všechny nepříjemné zápachy, s No Smoke Steriwater.

No Smoke. Steriwater

Koupit

Koupit

Navštivte Air Aroma e-shop a zakupte ihned No Smoke Steriwater. Dostupné ve spreji, ideální pro domácí použití či na cesty.