Přehled

Co je No Bacteria - Steriwater?

No Bacteria Steriwater je vědecky testované a prokázané řešení pro odstranění bakterií, virů a patogenů z ovzduší. Každý den jsme vystaveni velkému riziku infekcí, pomocí Steriwater lze však tohle riziko výrazně snížit. Užijte si bezpečné a čisté prostředí společně s No Bacteria Steriwater.

No Bacteria - Steriwater.

Vyrobeno v Japonsku

No Bacteria Steriwater je 100% původní japonský produkt vyvinutý vysoce ceněným mezinárodním týmem lékařů a profesorů z předních technologických univerzit v Japonsku.

100% bezpečná

Steriewater je vědecky testovaná a prokázaná jako bezpečná pro lidi, zvířata i rostliny. Vědecké výzkumy zahrnovaly velké množství testů, jako například test orální toxicity nebo kožní senzitivity, výsledky neprokázaly žádné podráždění očí ani kůže. Zkušební zprávy jsou k dispozici všem na vyžádání. Steriwater eliminuje a odstraňuje bakterie i viry, přitom 100% bezpečně.

Vědecky prokázáno

No Bacteria Steriwater byla intenzivně testována nezávislými laboratořemi - pro svůj účinek eliminace bakterií a virů. Testy prokázaly, že Steriwater účinně odstraní a zničí 99,95 % bakterií a virů, viz například následující seznam:

No Bacteria - Steriwater.
Bakterie a viry
Chřipkové viry
Noroviry
Stafylokok
Salmonela
Escherichia coli
Parvovirus
Pseudomonas aeruginosa
Streptokok
Acinetobacter

Proč používat?

Antibakteriální

No Bacteria Steriwater zabíjí ošklivé bakterie a viry přičemž zároveň může uvolňovat do ovzduší jemnou vůni. Každodenně jsme v kontaktu s miliony mikrobů, jako jsou bakterie a viry. Většina produktů na trhu však není dost silných na to, aby zabily ty nejzákeřnější, přičemž se zaměřují pouze na běžné domácí bakterie. No Bacteria Steriwater však zničí okamžitě všechny, bez ohledu na jejich typ. No Bacteria Steriwater navíc nejen bakterie okamžitě zabíjí, ale také zastavuje riziko infekce.

Anitvirová

Veřejná místa jako například letiště jsou běžně velmi rušná a riziko rozšíření virů je zde extrémně vysoké. Riziko šíření infekcí nebo třeba chřipky lze však výrazně zmírnit tím, že do vzduchu bude neustále uvolňována právě No Bacteria Steriwater. Hodí se do všech oblastí, kde se běžně viry a bakterie šíří, což jsou například přepážky, výtahy, WC nebo zavazadlové prostory. Pro dosažení toho nejlepšího výsledku by měla být No Bacteria Steriwater zkombinována právě se zařízeními Air Aroma, např. Aroscent, Aroslim či Ecoscent. Pro domácí použití je No Bacteria Steriwater dostupná i v pohodlném spreji.

No Bacteria - Steriwater.

Koupit

Koupit online

Navštivte Air Aroma e-shop a zakupte ihned No Bacteria Steriwater. Dostupné ve spreji, ideální pro domácí použití či na cesty.