Zdravotnictví

Zpět na seznam

Provoňte svou ordinaci

Zdravotnický průmysl by měl pacientům zajistit pohodlí a celkovou spokojenost. Vzhledem k povaze tohoto odvětví je to často dost obtížný úkol. Málokterý pacient se v tomto prostředí cítí vyloženě dobře, naopak pociťuje spíše úzkost a obavu z návštěvy lékaře. Vůně dezinfekce na chodbách a v čekárnách celkovému pocitu příliš nepřidá.

Chcete-li vytvořit pro své pacienty, zákazníky i personál relaxační prostředí, obraťte se na nejmocnější z lidských smyslů - čich. Uklidňující vůně levandule či eukalyptu rozpoutá emocionální reakci a čekárny už nebudou místem tak nepříjemným a traumatizujícím.

Oživte vzduch

Okolí má velký vliv na pacienty. Na to, jak vnímají kvalitu služeb, čistotu i osobní pohodu. Vůně tak bude hýčkat jejich smysly, dokáže zrevitalizovat vzduch, pacienti se budou cítit lépe, radostněji, uvolněně. Nespornou výhodou jsou i antibakteriální účinky.

Aroscent dokáže šířit až tři vůně zároveň, za pomoci snadného ovládání. Vytvořte si vlastní plán, nastavte sílu vůní či dobu trvání. Uvolněte své okolí v brzkých ranních hodinách, dopřejte jim relaxaci a chvíli odpočinku odpoledne nebo energii večer.

Základní fakta

Některé vůně přispívají i k posílení imunitního systému.

Výhody

  • Relaxace

    Pomozte pacientům uvolnit se.

  • Bez bakterií

    Šířením antibakteriální vůně minimalizujete riziko infekcí.

  • Lepší zkušenosti

    Levandule odstraní negativní pocity a vzpomínky na nepříjemné zážitky.

Koupit

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, a společně provoníme Váš "business".

Kontaktujte nás

Chci vzorek

Vyzkoušejte některou z vůní sami. Požádejte o vzorek vůně z široké nabídky.

Vyzkoušejte vzorek

Signatura vůně

Hledáte exkluzivní vůni? Air Aroma to udělá za Vás - výhradně pro Vaši značku.

Získejte svou vlastní originální vůni.