Doprava

Zpět na seznam

Řešení pro dopravce - provonění prostor

Scent - marketing zažil svou premiéru v dopravní sféře v roce 1959, kdy pařížským metrem zavanula vůně karafiátů. Pro zvýšení pohodlí a komfortu. Dnes znamená pro mnoho podniků hlavní strategii, hodnotu věrnosti a povědomí o značce. Vytvářejí pro své zákazníky prostředí plné relaxace, příjemné, pohodlné až luxusní. Snaží se zdůraznit cestujícím, že právě jejich dopravní prostředek je čisté, příjemné a hygienické místo.

Air Aroma je světovým lídrem v oblasti provonění prostor a scent marketingu na míru potřebám klienta. Naše patentované technologie společně se spojením s HVAC systémy (systémy klimatizace) umožňuje poskytovat jedinečné řešení pro široké spektrum klientů.

Značka spojená s vůní

Společnost Air Aroma vyvinula marketingovou strategii například pro P&O Carnival Cruises a Qantas Lounges. Každá z firem disponuje jedinečnou vůní, speciálně vybranou a navrženou tak, aby oslovila zákazníky. Oproti konkurenci teď mají velkou výhodu - svou inovativnost. Poskytují jedinečné zážitky právě díky vůním, které zůstanou v paměti cestujících ještě dlouho po tom, co dorazí do cílové destinace.

Naší specializací jsou například metra, výletní lodě, letištní haly a letadla či čekárny. Uspokojíme potřeby firem všech velikostí a typů.

Základní fakta

Vědecké výzkumy potvrzují, že éterické oleje, například s vůní levandule, působí silně na lidskou náladu a redukci stresu.

Výhody

  • Relaxační prostředí

    Vůně snižuje stres a úzkost při čekání, příjemně působí na nervózní cestující.

  • Pocit luxusu

    Vůně dodává pocit luxusu a prestiže.

  • Kvalita a komfort

    100% čisté přírodní oleje, na přírodní bázi.

Klienti

Qantas

Qantas

Singapore Airlines

Singapore Airlines

Carnival Cruises

Carnival Cruises

Koupit

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, a společně provoníme Váš "business".

Kontaktujte nás

Chci vzorek

Vyzkoušejte některou z vůní sami. Požádejte o vzorek vůně z široké nabídky.

Vyzkoušejte vzorek

Signatura vůně

Hledáte exkluzivní vůni? Air Aroma to udělá za Vás - výhradně pro Vaši značku.

Získejte svou vlastní originální vůni.