Přehled

Kolekce Go - spreje

Kolekce Air Aroma Go ve sprejích byla vyvinuta speciálně pro cestovní účely - cestovatele a lidi na cestách. Esenciální oleje plně osvěží Váš pokoj. Využijte dvou excelentních možností - oživení a revitalizace s Go Revitalize, odpočinek s Go Relax.

Stačí rozprášit jen minimum Vašeho oblíbeného spreje a pokoj - místnost zažije exkluzivní atmosféru a oživení. Přírodní spreje lze využít také pro osvěžení ložního prádla. Air Aroma řada Go ve sprejích se bez problémů vejde do každého zavazadla, můžete ji tak na cestách kdykoliv použít. Spreje jsou velmi rychle účinné a efektivní, navrženy přímo pro cestovatele. Ti je mohou použít v hotelu, kde si chtějí vytvořit svou domáckou pohodu, v letadle nebo třeba během jízdy automobilem, vlakem,...

  • 100% přírodní

  • Cestovní balení

  • Vyrobeno v Austrálii

Řada Go

Výběr

Go Relax

Zůstaňte v klidu a odpočiňte si s lehkou květinovou vůní řady Go Relax. Pro příjemné a uklidňující okolní prostředí jednoduše rozprašte Váš zvolený esenciální olej uvnitř místnosti, lze využít také pro provonění ložního prádla.

Plně rostlinné aroma levandule, ylang-ylang, muškátu, pomeranče, růžového grapefruitu a růže zajistí klidný spánek po celou noc.

Go Relax
 

Go Revitalize

Omlaďte vzduch věží vůní ovoce Go Revitalize. Esenciální olej ve spreji obsahuje přírodní výtažky pomeranče, bergamotu, citronu, limetky, levandule a mandarinky.

Pro příjemné a svěží citrusové aroma stačí jen rozprášit váš esenciální olej v místnosti. Svěžest potrvá dlouhodobě a zajistí okamžité povzbuzení a oživení.

Go Revitalize

Koupit

Koupit online

Navštivte Air Aroma e-shop a objevte řadu vůní a difuzérů, které budou doručeny až před Vaše dveře do pohodlí domova.