Přehled

Ecoscent

Praktický systém Ecoscent je určen pro větší prostory, které uvítají provonění diskrétně. V ideálním případě jej lze propojit s HVAC systémem, čímž se zvýší účinnost difuzoru o celých 50% (v porovnáním s šířením vůně přímo do vzduchu).

Ecoscent pojímá tři druhy náplní - 450 ml, 2 l a 5 l. Vše pro spokojenost a flexibilitu zákazníků. Umožňuje tak rozšíření vůně do velkých prostor nebo několika zón (díky zmiňovanému HVAC systému). Výstavní haly, casina, kanceláře, letiště či velké hotelová haly již jistě našly svého favorita - Ecoscent.

Ecoscent

Modely

Ecoscent r1

Ecoscent r1 je vhodný pro otevřené plochy. Čerpadlo s difuzérem se pohodlně vejde do údržbové skříně, může být umístěno na zdi či zkrátka v blízkosti potrubí vzduchotechniky. Systém HVAC se už pak sám postará o rozptýlení vůně zvolenou oblastí, konzistentně.

Ecoscent r2, r4, r6

Ecoscent r2 - r6 jsou řady jako dělané pro větší plochy. Umožňují využít více difuzorů zajistí pokrytí rozlehlejších prostor. S připojením na HAVC systém dokážou obsáhnout až 6 000 metrů krychlových.

Ecoscent r1 and Ecoscent r2

Vlastnosti

  • 5 l - až pětilitrová náplň

  • Časovač

  • Napojení na HVAC / AC

Voňte za pomoci své klimatizace

Air Aroma vonný olej je rozptýlen v podobě mikroskopických kapiček tlakem filtrovaného studeného vzduchu, procesem známým jako cold - air difuze. Tato suchá vůně se uvolní do potrubí vzduchotechniky a pracuje přesně podle přání zákazníka, provoní okolní prostředí.

HVAC Potrubí

Ecoscent r1

Ecoscent r1 and Ecoscent r2

Koupit

Kontaktujte nás a začněte vonět

Kontaktujte Air Aroma a my už se o vše postaráme, od výběru té nejlepší vůně přes instalaci zařízení. Jsme tu jen pro Vás.