Zařazeno do

Prodejte svůj dům - za pomoci vůně

Post Image

Ti, kteří se pohybují na realitním trhu, zcela jistě potvrdí, že nejideálnější dobou, kdy jít se svým "majetkem" na trh, je jaro. Svítí slunce, voní květiny a všechny nemovitosti získávají svou nejlepší barvu a záři. Průzkumy rovněž ukazují, že právě v tuto roční dobu nemovitosti nejraději nakupujeme a prohlížíme.

Prodej nemovitostí v tomto období může znamenat velké úspěchy, ale také silnou konkurenci. Jak tedy vyniknout? Můžete zazářit čistým a nablýskaným domovem, což je asi nejlevnější a nejdostupnější cesta. Dům osvěží také čerstvé květiny, které dokážou z neznámého prostředí vytvořit místo velmi příjemné a vítající - avšak s docela vysokými náklady. Velice rychle uvadnou a je nutné se o ně nepřetržitě starat, aby efekt nebyl spíše opačný. Stejného cíle lze však docílit i za pomoci profesionálního provonění, a to přesně a jen v době, kdy jsou uvnitř návštěvníci. Elegantním a výhodným řešením se tak stane Aromax - profesionální aroma difuzér, jež padne skvěle do každého interiéru.

Chytří prodejci využívají tohoto scent-marketingového tahu již po mnoho dekád. Vědí, že vůně domova je spojována například s vůní čerstvě upečeného koláče, chleba nebo dalších typicky domácích vůní. Večer strávený pečením dobrot lze však snadno nahradit jedinečnou vůní aroma nebo esenciálního oleje, takového, který je vytvořen přesně pro tyto příležitosti. Vyzkoušejte například sladký olej Cinnamon Apple (jablko se skořicí).

Pro sladké a svěží uvítání s pocitem čistoty vsaďte například zase na Guava okurku. Vůni jara lze zase ostře podtrhnout vůní Oriental Blossom. Vše za pomoci Aromaxu.

Komentáře

Rádi přivítáme jakékoliv Vaše komentáře, spamy a urážlivé poznámky však nebudou tolerovány.

Žádné komentáře.

Poslat komentář