Zařazeno do

Použití éterických olejů pro zlepšení kvality ovzduší v domácnosti

Post Image

Věděli jste, že kvalita vzduchu uvnitř vašeho domu může být až pětkrát více horší a znečištěnější než vzduch venku? Většinou si myslíme, že venku je kvalita ovzduší mnohem horší, vzhledem k dopravnímu ruchu a výparům. Odborníci na životní prostředí však varují, že to může být falešný předpoklad.

Téměř v každé domácnosti najdeme spoustu chemických čistících prostředků, mýdel a dezinfekcí všeho druhu. S sebou ale přinášejí agresivní chemické pachy. Pokud tyto chemické látky vdechujeme po dlouhou dobu, dostávají se do našich plic a v průběhu času mohou mít negativní vliv na náš imunitní systém, který mohou výrazně oslabit. Oslabená imunita je pak původcem nemocí, jako třeba astmatu, ekzémů a různých typů alergií.

Použití éterických olejů je skvělým způsobem, jak si zajistit maximálně čistý domov, bez drsných chemických tónů. Esenciální oleje jsou totiž vyrobeny ze 100% přírodních olejů, bez ředění a chemických přísad. Vyrábí se přímo z květin, listů, kůry dřeva, ovoce a slupek či dalších částí rostlin. Tyto čistě rostlinné extrakty mají také tu výhodu, že mají čistící a dezinfekční účinky samy od sebe, od přírody.

Skvělým a pohodlným způsobe, jak tyto esenciální oleje v domácnosti rozptýlit, je přístroj Aromax, a to tak, aniž by byla ohrožena kvalita a celistvost éterického oleje. Aromax totiž používá patentované technologie cold-air diffusion - neboli studené difuze, která zajišťuje plnohodnotné zachování kvality vůně v průběhu celého procesu vonění, na rozdíl od metod využívajících hoření či zahřívání. Nemusíte se s ním také starat o problematiku bezpečí - či spíše nebezpečí požáru. Výsledkem je krásná a přirozená vůně.

Komentáře

Rádi přivítáme jakékoliv Vaše komentáře, spamy a urážlivé poznámky však nebudou tolerovány.

Žádné komentáře.

Poslat komentář