Přehled

Aroscent Pro

S podporou Arologic, Aroscent Pro Portable a Aroscent Pro Wall nabízejí perfektní kompromis mezi flexibilitou a automatizací. Díky plně vyvinutým funkcím Arologic je přepínání mezi jednotlivými funkcemi snadnější než kliknutí myši.

Představte si, že už od brzkého rána se kolem vás line povznášející vůně Guavy, odpoledne si dopřejete relaxační, s vůní Chery Blossom a večer zakončíte vůní Sencha Adore.

Aroscent Pro

Modely

Aroscent Pro přenosný

Aroscent Pro Portable - přenosný - byl navržen s přesností. Naplánujte si dle svého gusta, kdy začnou a přestanou vonět vaše tři oblíbené vůně, díky koncepci Arologic. Skvělý design, snadná přenositelnost a automatizace, to vše můžete mít s Aroscent Pro Portable.

Aroscent Pro nástěnný

Stejně elegantní design a možnosti, jako u Aroscent Pro Portable. Zkrátka stylové řešení "nástěnné vůně". Za pomoci systému Arologic přepínejte jen za pomoci počítače mezi vašimi třemi oblíbenými vůněmi. Jak jednoduché.

Aroscent Pro přenosný a Aroscent Pro nástěnný

Vlastnosti

  • Arologic Ready

  • Built-in Timer

  • Plug & Play

Skvělé barvy

Aroscent je dostupný v devíti zářivých barvách, stačí si jen vybrat.

Koupit

Kontaktujte nás a začněte vonět

Kontaktujte Air Aroma a my už se o vše postaráme, od výběru té nejlepší vůně přes instalaci zařízení. Jsme tu jen pro Vás.