Přehled

Jak to funguje?

V dnešním reklamou zahlceném a vysoce konkurenčním prostředí, kde inzerenti stále více prahnou po pozornosti zákazníků, vznikl výrobek Aropromo. Vznikl proto, aby pomohl značkám vyniknout nad ostatními.


Aropromo dokáže vytvořit skutečnou multi-sensorickou propagační kampaň, čímž posouvá prodej na vyšší úroveň. Umožňuje totiž zákazníkům komunikovat s produktem na mnohem vyšší úrovni a prožít jej za pomoci vůně.

  • napájení bateriemi

  • nízkorozpočtový provoz

  • zvýšení prodeje

Proces

Jak Aropromo funguje?

Chápeme výhody uceleného a dobře zpracovaného marketingového sdělení, které navíc umíme vytvořit.


Náš tým dokáže úzce spolupracovat s Vaším marketingovým a kreativním oddělením, aby vznikla kampaň šitá na míru Vaší značce.


Můžete si sami vybrat, zda chcete využít vlastní vůně, nebo vsadíte na naše dlouholeté znalosti a zkušenosti z tohoto oboru a my pro Vás a Váši značku navrhneme to nejlepší.


Jakmile je vybrána vůně, už nic nebrání instalaci přístroje Aropromo a Vaší dokonalé reklamě.

Vlasnosti

Jak se vůně uvolní?

Aropromo uvedeme do provozu hned několika způsoby - za pomoci tlačítka, touchpadu, snímače pohybu či nastaveného časového intervalu. Nejenže se jedná o maximálně přizpůsobitelný produkt, co se týče návrhu a designu, ale vyniká také extrémní energetickou úsporností, s výdrží až 30 dní.

Aropromo
  • Stisk

Stisknutí tlačítka aktivuje uvolnění vůně, která je šířena po dobu 10 sekund. Pro upoutání pozornosti zákazníků navíc bliká červená LED dioda. Vůně se však uvolňuje jen se stisknutím tlačítka.

  • Dotek

Dotykem v místě senzoru se uvolní vůně, která je šířena po dobu 10 sekund, ale uvolňuje se pouze tehdy, dotkneme-li se touchpadu.

  • Pohyb

Snímač pohybu aktivuje uvolnění vůně, která je šířena do prostoru po dobu 10 sekund. detektor pohybu lze přitom nastavit pro pohyb ve vzdálenosti 0,2 až 6 m.

  • Čas

Uvolnění vůně může být naprogramováno v libovolném intervalu, například 20 sekund v provozu a 20 sekund v režimu off. Lze však také navolit, kolik hodin bude v provozu v průběhu dne a které hodiny či třeba interval pracovních dní a víkendů, kdy je přístroj vypnutý.

Koupit

Spojte se s námi a začněte vonět

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme vytvořit vlastní multi-smyslovou propagační kampaň. Vůně a branding jdou totiž ruku v ruce s prodejem.