Přehled

Arologic

Dobré technologie dělají věci v životě jednodušší. Arologic také. Díky němu totiž naprosto jednoduše kontrolujete svou vůni, na míru vašim požadavkům a představám.

Při spojením s Aroscent Pro budete moci snadno přepínat mezi třemi zvolenými vůněmi v jakékoliv denní nebo si vytvořit svůj program pro provonění prostor třeba na rok dopředu.

Arologic

Arologic umožňuje spravovat tisíce difuzérů najednou, přímo od vašeho pracovního stolu.

Rozhraní Arologic si přímo zamilujete. Za pomoci oblíbeného webového prohlížeče se připojte ke svému nainstalovanému zařízení. Žádné složité regulátory v nepřístupných místech, své zařízení Air Aroma pohodlně obslužte jen za pomoci svého počítače, notebooku či telefonu odkudkoliv na světě.

Vlastnosti

1000 zařízení, 1 systém

Arologic umožňuje ovládat na tisíc zařízení s až třemi tisíci vůní, které můžete ve Vaší síti použít. Představte si správu scent systému rozlehlého hotelu od jednoho stolu. A nezůstávejte jen u představy...

Hledejte a najděte

Vyhledávání v celé síti rychlejší než blesk. Vyhledejte dané zařízení a spravujte jej bez problémů. Vyhledávání podle místa, vůně nebo typu zařízení, to je Arologic.

Plánujte, jak vonět

Arologic umožňuje provonění prostor detailně naplánovat a automatizovat. Vestavěný kalendář nabízí mnoho možností, jako třeba výběr vůně pro daný den, pro daný okamžik, její sílu - nabízí plnou kontrolu.

Vzdálený přístup

Spravujte svůj systém na dálku. Stačí se odkudkoliv přihlásit na Arologic.com a získat přístup k vaší Arologic jednotce.

Vzdálený přístup

Plug & play

Plug & play

Žádný software

Arologic běží v internetovém prohlížeči, takže funguje na jakémkoliv Mac nebo PC notebooku, stolním počítači, dokonce i v mobilním zařízení. Je přístupný a použitelný pro každého a kdekoliv.

Snadné nastavení

Nastavení vašeho Arologic systému nemůže být jednodušší. Pouze připojte svou Arologic řídící jednotku a jste připraveni. Netřeba instalovat žádný systém. Chcete-li Arologic spustit, stačí přihlásit se pomocí svého internetového prohlížeče.

Arologic

Koupit

Kontaktujte nás a začněte vonět

Kontaktujte Air Aroma a my už se o vše postaráme, od výběru té nejlepší vůně přes instalaci zařízení. Jsme tu jen pro Vás.